Mamy sygnały, że listy wysyłane tradycyjną pocztą do Was już dotarły i niektórzy z Was już nam odpisali ♥
Cieszymy się także, że staracie się wykonywać zadania,
które otrzymaliście. Powodzenia! 👍
💌Ala wykorzystuje brak zajęć w Pracowni pomagając tatusiowi. Trochę boimy się tego wirusa, kiedy to się skończy ?…Kazała napisać, że tęskni już za Pracownią, opiekunami i koleżankami.
💌 28 grudnia zmarł mi dziadek, z którym mieszkałem – to już minął miesiąc, staram się normalnie funkcjonować. Dziś rano byłem na prywatnej grupie modlitewnej, modliliśmy się o nasze sprawy, moje zdrowie. Miałem dużo spraw, tych duchowych do przemyślenia…
💌Moi drodzy bardzo Wam dziękuje za miły list od Was który znalazłam dzisiaj w skrzynce i życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji minionych Świąt Bożego Narodzenia oraz spóźnione ale najlepsze życzenia Szczęśliwego Nowego Roku.
Co u mnie słychać? Ja dużo Mamie w domu pomagam i kiedy tylko mogę oglądam mądre programy, ulubione bajki w tv i słucham muzyki.
Ale przede wszystkim strasznie za Wami tęsknie, za zajęciami w Pracowni , za Opiekunami i za koleżankami i kolegami i mimo tego iż czasami jest ciężko ja wierzę w to, że będzie lepiej.
Pozdrawiam i dziękuję za paczkę którą dostałam w grudniu muszę przyznać, że była dla mnie bardzo miłą niespodzianką.
💌 Dzień dobry, dziękuję za list dostarczony pocztą i pamięć o mnie – miły list.
U mnie dobrze. Mój dzień wygląda tak, że piszę pamiętnik: co robiłem danego dnia, a także swoje myśli na temat epidemii i życia osób niepełnosprawnych. Poza tym, gotuję, zakupy robię. Każdy dzień mam wypełniony, a także dzwonię czasem do Arka i Felka. Jak bym coś potrzebował to dałbym znać do Pracowni.
Brakuje nam Pracowni.
❄️Czekamy na następne odpowiedzi od Was 😘
Poniżej zamieszczamy kilka Waszych odpowiedzi i zdjęcia zadań,
które nam przysyłacie 😀