Od roku na to czekaliśmy! Opiekun naszej drużyny zapewnił nam miejsce na orlikowym boisku przy zaprzyjaźnionej szkole – dziękujemy za życzliwość ♥ Udało się także pozyskać piłki do gry od Działu Marketingu Grupy Energa i kupić profesjonalne, porządne stroje piłkarskie dzięki pomocy Fundacji Energa ♥

X Integracyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Karczemki na Stawkach w Aleksandrowie Kujawskim był niezwykle ciekawy i emocjonujący!

Kapitan drużyny Wojtek obdarzony dobrym sercem nie zamordował „Stasi” losującej drużyny do grup eliminacyjnych, a powinien: trafiliśmy na Zielonych i Różowych, zwycięzców z poprzednich turniejów. Organizatorzy zapewnili opady deszczu aż do przerwy obiadowej.

Pierwsza część naszych zmagań rozegrała się pod znakiem trzech liter „?”. Pracownia utrzymywała przewagę nad Karczemką i prawie nam się udało.

Nikt jednak się nie spodziewał, że pierwszy Bartek skręci nogę i uszkodzi kolano już w pierwszym meczu. Drugiemu Bartkowi na boisku – piłka i zawodnicy zupełnie nie przeszkadzali w bo zupełnie zatracony był w przyjemności konsumowania jabłka.A trzeci Bartek stracił poczucie przeznaczenia swojej osoby przemieszczając się kilkakrotnie z bramki na atak, i z  ataku do bramki, w szalonych próbach dwojenia i trojenia, aby uzupełniać braki oryginalnego składu osobowego naszej reprezentacji. Kontuzjowanego Bartka zastąpił jak zwykle niezawodny pan Krzysiu.

Druga część rozgrywek pozytywnie rozbłysnęła literami W i F.

Felek wpisał się w zasadę „do trzech razy sztuka” i wreszcie wbił piłkę do bramki przeciwnika. A Wojtek strzelił cztery gole, przy asyście niezastąpionego Tomka. Za strzelenie trzech goli w jednym meczu, Wojtek otrzymał puchar piłkarza turnieju.

Zadowoleni ze swoich występów byli także Sebastian i Marek. Wręcz ogłuchnąć można było od nieustających okrzyków zachwytu i zachęty spod parasola kibicującej Basi 😉

Finalnie ze strony Pracowni padło 11 bramek, a przeciwnicy wkulali nam aż 9.  Ostatecznie jednak, w wyniku rozgrywek faz grupowych, zajęliśmy 6 miejsce – to lepiej niż rok temu.

Drużyna Pracowni otrzymała także medale specjalnie przygotowane na tę okoliczność – bo nasi zawodnicy to CHŁOPAKI NA MEDAL i  słodkie uzupełnienie węglowodanów w postaci czekolady 😉
Mając tak wspaniałych piłkarzy, w kolejnych latach możemy spodziewać się już zwycięstw!

Zapraszamy do fotorelacji z turnieju piłki nożnej z uwzględnieniem komentarzy i podpisów 😉